ES projektas "Konkurencingų kultūros produktų diegimas"

UAB "Medusa concert" konkurencingų kultūros produktų diegimas. 13.1.1-LVPA-K-310-01-0319

Šiuo projektu siekiama įsigyti modernią šiuolaikinę, pilnai automatizuotą bilietų platinimo sistemą  www.medusa.lt. Ja savarankiškai galės naudotis kiekvienas renginių organizatorius (susikurdamas savo paskyrą): paleisti į prekybą naujus renginius, keisti bilietų kainas, taikyti nuolaidas, kurti dovanų čekius, atlikti rezervacijas ar pinigų grąžinimus neįvykus renginiui, siųsti naujienlaiškius, reklamuoti renginius ir pan.  Visos paslaugos teikiamos nuotoliniu būdu, savitarnos principu.

Organizatorių patogumui bus suskaitmeninti ir sukelti į sistemą pagrindinių Lietuvos salių planai – fizinės salės vietos perkeliamos į virtualią erdvę.

Bilietų pardavimo sistemoje bus suprogramuotas robotas („bot‘as“), kuris „Facebook Messenger“ programėlėje suteiks galimybę bilietų pirkėjui „bendrauti“ su robotu bei keliais klavišų paspaudimais iškart įsigyti bilietus į norimą renginį, neišeinant iš „Messenger“ programos. Taip pat sistema suteiks galimybę per „Messenger“ programą operatyviai informuoti registruotus bilietų pirkėjus apie vykdomas akcijas, renginio perkėlimus, atšaukimus, bilietų gražinimus. Įmonė pirmoji Lietuvoje įgyvendina tokį e -sprendimą. Įdiegtas sprendimas padės greičiau ir tikslingiau bendrauti su klientais. Siunčiama informacija iš karto įkris į Facebook Messenger programėlę ir žmonėms siunčiami bilietai, sąskaitos, informacija apie renginį, į kurį įsigytas bilietas, bus iš karto pamatomi.

Projektas finansuojamas pagal priemonę  – „Paskatos kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriui kurti konkurencingus kultūros produktus“.

Projektas finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projekto vykdytojas: UAB "Medusa concert"

Bendra projekto vertė: 102 460,00 EUR

Europos regioninės plėtros fondo finansuojama dalis: 71 722,00 EUR

Projekto pradžia: 2022-02-02

Projekto pabaiga: 2023-03-31