S 2024-06-23, 20:00
Palanga Concert Hall, Palanga
From29.9 €
Buy
2024-06-23
20:00
Sekmadienis
MAN-GO | JONINĖS

Palanga Concert Hall, Palanga

From29.90 €
From29.90 €

Mieli bičiuliai,

Kviečiu Jus į muzikinę kelionę po gražiausius ir amžinus žmogaus jausmus: meilę, draugystę, laimę, džiaugsmą, o kartais liūdesį ir skausmą. Pažadu būti patikimu šios kelionės palydovu, nuvesiančiu jus į spalvingą kaip pats gyvenimas muzikinę pasaką, kurioje bus ir džiugesio, ir melancholijos, ir energingų linksmų  ritmų. 

Tačiau šioje kelionėje nebus 40 tonų garso ir šviesos įrangos, kurią man prijaučiantys arabų šeichai privačiais lėktuvais įsakys atgabenti į Palangą specialiai mano koncertui. Nebus sraigtasparnių, kurie likus minutei iki koncerto pradžios nusileis Palangos koncertų salėje ir išlaipins jūsų kuklųjį tarną. Nebus ir dirbtinio intelekto sukurtų specialiųjų efektų.  

Nebus, nes manau, kad dainininkui svarbiausia dainos. Daina – tai, kas paprasta ir amžina kaip  jūra, saulė, smėlis, tai, kas eina iš širdies į širdį ir leidžia bent trumpam  pamiršti kasdienius rūpesčius.  Daina yra tai, kas sujungia širdis ir sukuria bendrumo  akimirkas, kurios išlieka atmintyje dar ilgai ir sugrįžus į kasdienybę. Tai – gyvenimo džiaugsmas, kurį kviečiu patirti gyvai savo koncerte.     

Kviečiu visus ir tuos, kurie daug metų buvo su manimi ir tapo mano bičiuliais ir draugais, ir tuos nepažįstamuosius, kurie pasiilgo geros, elegantiškos, kokybiškos, klasikinio formato ir šiuolaikinio skambesio pop muzikos. Mano koncerte bus ir šiaurietiškos melancholijos, ir pietietiškos kaitros. Jame bus ir naujausių  dainų, ir jūsų pamėgtų hitų. Tikiu, kad savo dainomis sušildysiu sužvarbusias širdis, paguosiu kenčiančias, pasidžiaugsiu su besidžiaugiančiomis.  Bent vieną vakarą tikrai būsiu jūsų visų antidepresantu.

Jūsų Edmundas Kučinskas

 

 

Show more

Organizer

Medusa Concert UAB
Aušros tak. 10-3 Kaunas
info@medusaconcert.lt
Įmonės kodas: 135812959
PVM kodas LT358129515
Medusa news on Facebook messenger
register and you will always be the first to know about the latest events and promotions!
Receive messages on Messenger, buy tickets directly from our intelligent robot!