P 2024-10-25, 19:00
Žalgirio arena, Kaunas
Nuo 44.9 €
Pirkti
2024-10-25
19:00
Penktadienis
DJ BOBO | EVOLUT30N TOUR 2024

Žalgirio arena, Kaunas

Nuo 44.90 €
Nuo 44.90 €
!
Nestovėk eilėje - įsigyk bilietą pirmas už geriausią kainą ! Užsisakyk MEDUSA.LT naujienas į el. paštą arba messenger (žr. žemiau) ir visada pirmas sužinosi apie naujus renginius ir vykdomas akcijas !!!

Pagrindinė renginio informacija

Durys atidaromos: 01:30 iki renginio pradžios

Renginio trukmė: 02:00

Pertrauka: NE

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Amžiaus cenzas: Nėra

Nuolaidos: Netaikomos

Vietos neįgaliesiems: Vietos yra skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims - sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje (vykstant į renginį prašome turėti neįgaliojo pažymėjimą)

Lydintiems neįgaliuosius: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju į renginį gali patekti tik vienas lydintysis asmuo

Bilietų grąžinimas: Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą !

Atsakomybė: Renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Bilietų kasos: PALANGOS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS (Vytauto g. 94, Palanga). Darbo laikas: I–V (8.00–18.00); VI (10.00–16.00); VII (10.00-15.00)

Bilietų kasos: ŽALGIRIO ARENA. Kasa dirba I–V: 16.00–20.00 val.; renginių metu I–V: 16.00 val. – viena valanda po renginio pradžios; VI–VII: dvi valandos iki renginio pradžios – viena valanda po renginio pradžios

Žalgirio arenoje - šveicarų muzikos žvaigždės DJ BoBo 30-mečio šou „Evolut30n“

Kitų metų spalio 25 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje savo pasirodymą surengs garsus šveicarų muzikos atlikėjas, dainų autorius ir muzikos prodiuseris Peteris René Baumannas, geriau žinomas kaip DJ BoBo. Šiais metais 30-metį scenoje švenčiantis atlikėjas pristatys savo įspūdingą koncertinį šou „Evolut30n“, pasaulyje lydimą tiesiog stulbinamos sėkmės – šiemet visas turas buvo išparduotas, įvyko 22 koncertai, į kuriuos buvo parduota per 200 tūkstančių bilietų.

Somebody Dance with Me - https://youtu.be/5YLUP_jl_bI

Šis populiaraus šveicarų didžėjaus pasirodymas stebina ryškiais kostiumais, išskirtine vaizdo grafika bei specialiaisiais efektais, atlikėją lydės gyvo garso grupė ir profesionalių šokėjų komanda. Šokių muzikos piratu tituluojamas DJ BoBo savo gerbėjams Kaune atliks ir naujus kūrinius, ir pasaulyje jį išgarsinusius hitus – „Somebody Dance with Me“, „Everybody“, „Keep on Dancing“, „Take Control“, „Respect Yourself“, „Let the Dream Come True“, „Love Is All Around“, „There Is a Party“, „Freedom“ bei daugelį kitų.

Everybody - https://youtu.be/_0JrmT3FjBE

Gimęs 1968 m. italo ir šveicarės šeimoje, DJ BoBo laikomas sėkmingiausiu Šveicarijos atlikėju. Muzikantas yra pardavęs per 14 mln. savo įrašų ir pelnęs net 10 „World Music Awards“ statulėlių. Jo kolekcijoje - 15 studijinių albumų (paskutinis „Evolut30n“ pasirodė 2022 m.) ir per 50 singlų, iš kurių net 27 karaliavo Šveicarijos ir Vokietijos topų viršūnėse. Atlikėjas yra koncertavęs kartu su ikoniniu Michaelu Jacksonu, pelnęs begalę aukso ir platinos sertifikatų, pasirodęs prieš 120 tūkst. žiūrovų auditoriją San Paule ir su savo efektingais šou aplankęs visą pasaulį.

Freedom - https://youtu.be/FenKVtzRr0I

 

DJ BoBo „Evolut30n“ koncertas vyks:

Spalio 25 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje

Bilietus platina nauja bilietų platinimo platforma www.medusa.lt

Renginį organizuoja MEDUSA CONCERT

 

Rodyti daugiau

Organizatorius

Medusa Concert UAB
Aušros tak. 10-3 Kaunas
info@medusaconcert.lt
Įmonės kodas: 135812959
PVM kodas LT358129515
Medusa naujienos Facebook Messenger
registruokis ir visada pirmas sužinosi apie naujausius renginius ir vykdomas akcijas!
Gauk žinutes į Messenger, pirk bilietus tiesiai iš mūsų išmanaus roboto!