S 2022-12-25, 19:00
Žalgirio arena, Kaunas
Nuo 34 €
Pirkti
2022-12-25, 19:00
Sekmadienis

Žalgirio arena, Kaunas

ANDRIUS MAMONTOVAS_KITOKS PASAULIS. KALĖDOS
Nuo 34.00 €

Pagrindinė renginio informacija

Durys atidaromos: 01:30 iki renginio pradžios

Renginio trukmė: 02:30

Pertrauka: NE

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Amžiaus cenzas: Nėra

Nuolaidos: Netaikomos

Vietos neįgaliesiems: Vietos skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims ir sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje

Andriaus Mamontovo koncertas „Kitoks pasaulis“ perkeliamas iš Vilniaus į Kauną

Rugsėjo 3 d. sostinėje suplanuotas Andriaus Mamontovo šou „Kitoks pasaulis“ iš Vilniaus yra perkeliamas į Kauno „Žalgirio“ areną ir įvyks ypatingą dieną – gruodžio 25-ąją. Dar viena gera žinia yra ta, kad kartu projektas bus pristatytas ir Saulės mieste – gruodžio 23 d. šou įvyks Šiaulių arenoje, šiemet mininčioje savo 15-ąjį gimtadienį. Taigi „Kitoks pasaulis. Kalėdos“ taps tikra kalėdine dovana visiems Andriaus Mamontovo gerbėjams.

Andrius Mamontovas nuoširdžiai apgailestauja dėl susiklosčiusios situacijos ir perduoda žinutę savo gerbėjams:

„Mieli bičiuliai! Apgailestaudamas noriu pranešti, kad dėl nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių rugsėjo 3 d. planuotas koncertas ASG Arenoje, Vilniuje, neįvyks. Tačiau turiu ir gerą žinią. Skelbiu naują koncerto datą ir vietą - gruodžio 25 d., Kauno „Žalgirio” arena! Skubu nuraminti visus įsigijusius bilietą į Vilniaus koncertą - Jūsų turimas bilietas galioja* (*Jums bus suteiktas naujas bilietas tos pačios arba didesnės vertės). Šalia atsiprašymo už sukeltus nepatogumus, pažadu, kad išsaugojusieji bilietą (pasikeitę bilietą į gruodžio 25 d. koncertą) gaus dovaną - kompaktinę plokštelę su mano naujausiu albumu „Paleisk”. Koncertas KITOKS PASAULIS. KALĖDOS bus papildytas naujomis dainomis, dar įspūdingesniais sceniniais efektais ir, aišku, gera nuotaika, juk Kalėdos - tai stebuklų metas! Taigi susitinkame per Kalėdas, gruodžio 25 d. Žalgirio arenoje!” AM

Norintys pasikeisti rugsėjo 3 d. Vilniaus koncerto bilietus į gruodžio 25 d. bilietus Žalgirio arenoje, Kaune arba gražinti bilietus, prašome užpildyti žemiau pateiktą formą:

Formą pildyti čia:     https://bit.ly/3SSxBvv

*pirmiems 500-ams užpildžiusiems keitimo formą dovanojame Andriaus Mamontovo naujausio albumo PALEISK kompaktinę plokštelę su atlikėjo parašu !

 

Šių metų pavasarį Andrius Mamontovas pristatė savo didžiausią ir ambicingiausią pasirodymą „Kitoks pasaulis“. Pirmą kartą Lietuvos arenos virto milžinišku spalvų ir vandens pasauliu, kuriame geriausius savo kūrinius muzikantas su grupe atliko 100 fontanų fone, nestandartinėje scenoje, su gausybe lazerių, ugnies ir specialiųjų šviesos efektų. Beveik trijų valandų trukmės koncerte skambėjo populiariausi Andriaus kūriniai, sukurti per keturis dešimtmečius, o taip pat seni geri „Foje“ hitai. Dvi pilnutėlės gerbėjų arenos kone mintinai dainavo visą repertuarą - „Ufonautai“, „Ar prisimeni mane?“, „Kai tu atversi man duris“, „Geltona. Žalia. Raudona“, „Ar tai būtum tu?“, „Mono arba Stereo“, „Saulės miestas“, „Meilės nebus per daug“, „Laužo šviesa“ ir daugybę kitų. Prie Andriaus Mamontovo muzikantų grupės – Eimanto Belicko, Tomo Andrijausko, Ievos Makauskaitės ir Meinardo Brazaičio paskutinę akimirką prisijungė ir saksofonistas iš Ukrainos Andrey Chmut. Jaunas ir talentingas džiazo muzikantas yra puikus improvizacijos meistras, daug koncertavęs su ukrainiečių atlikėja Jamala ir akimirksniu pritapęs A. Mamontovo grupėje.

 

Prie šou „Kitoks pasaulis“ sukūrimo ne vieną mėnesį dirbo daugiau kaip 50 Lietuvos ir užsienio šalių apšvietimo, įgarsinimo, vaizdo grafikos profesionalų. Tai vienas brangiausių ir techniškai sudėtingiausių projektų Lietuvos muzikos istorijoje, kurį verta pamatyti savo akimis ir pajausti visa širdimi. 

 

Pasirodymai „Kitoks pasaulis. Kalėdos“ vyks:

Gruodžio 23 d. - Šiaulių arenoje

Gruodžio 25 d. - Kauno „Žalgirio“ arenoje

Koncertą organizuoja MEDUSA CONCERT - www.medusaconcert.lt

 

Rodyti daugiau

Organizatorius

Medusa Concert UAB
Aušros tak. 10-3 Kaunas
info@medusaconcert.lt
Įmonės kodas: 135812959
PVM kodas LT358129515
Medusa naujienos Facebook Messenger
registruokis ir visada pirmas sužinosi apie naujausius renginius ir vykdomas akcijas!
Gauk žinutes į Messenger, pirk bilietus tiesiai iš mūsų išmanaus roboto!