Š 2024-05-25, 18:00
Švyturio arena, Klaipėda
Nuo 29.9 €
Pirkti
2024-05-25
18:00
Šeštadienis
BIRUTĖ PETRIKYTĖ ir draugai | 50 metų scenoje

Švyturio arena, Klaipėda

Nuo 29.90 €
Nuo 29.90 €

Pagrindinė renginio informacija

Durys atidaromos: 01:00 iki renginio pradžios

Renginio trukmė: 03:00

Pertrauka: TAIP

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Amžiaus cenzas: Nėra

Nuolaidos: Netaikomos. AKCIJA - 300 bilietų po 29,9 Eur

Vietos neįgaliesiems: Vietos yra skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims - sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje (vykstant į renginį prašome turėti neįgaliojo pažymėjimą)

Lydintiems neįgaliuosius: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju į renginį gali patekti tik vienas lydintysis asmuo

Bilietų grąžinimas: Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą !

Atsakomybė: Renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Bilietų kasos: PALANGOS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS (Vytauto g. 94, Palanga). Darbo laikas: I–V (8.00–18.00); VI (10.00–16.00); VII (10.00-15.00)

Bilietų kasos: ŽALGIRIO ARENA. Kasa dirba I–V: 16.00–20.00 val.; renginių metu I–V: 16.00 val. – viena valanda po renginio pradžios; VI–VII: dvi valandos iki renginio pradžios – viena valanda po renginio pradžios

Jubiliejinis Birutės Petrikytės koncertas „Aš laiminga“

Gegužės 25 d. savo jubiliejų scenoje minės garsi Lietuvos estrados dainininkė Birutė Petrikytė, šia puikia proga surengdama grandiozinį koncertą „Aš laiminga“, skirtą kūrybinės veiklos 50-mečiui.

Išskirtinė asmenybė, stipri moteris, talentinga dainininkė – tai tik maža dalis epitetų, galinčių apibūdinti nuolat energingą ir menišką Birutę. Įvairių konkursų laureatė, dainavusi žymiose to laikmečio estrados kolektyvuose „Nerija“, „Vilniaus aidai“, „Nemuno žiburiai“, o vėliau pradėjusi sėkmingą solinę karjerą, per penkis kūrybinės veiklos dešimtmečius subūrė didžiulę komandą artimų scenos draugų ir bendražygių.

Jubiliatę sveikins ir scenoje pasirodys: Simonas Donskovas, Irena Starošaitė, Žilvinas Žvagulis, Vaidas Vyšniauskas, Nomeda Kazlaus, Stepas Januška, Ovidijus Vyšniauskas, Evelina Sašenko, Asta Pilypaitė, Antanas Čapas, Rasa Kaušiūtė, Romas Dambrauskas, Andželika Petrikytė, Igoris Jarmolenko, Aušrinė, Romas Bubnelis, Rasa Juzukonytė, Ruslanas Kirilkinas, Rūta Morozovaitė, Roma Mačiulytė, Lina Urnikytė, Žiedūnė Meškauskaitė, Vytautas Domeika ir svečiai iš Latvijos - „Mirage Jazz Orchestra“. Koncertą ves aktorė Eglė Jackaitė ir muzikologas Viktoras Gerulaitis.

„Aš laiminga, kad man likimas lėmė 50 metų pragyventi scenoje. Aš laiminga, kad 50 metų dainavau ir gyvenau šalia meno žmonių. Už tai, ką per šiuos metus pasiekiau, esu dėkinga visiems, su kuriais teko dirbti. Tokių žmonių per 50 metų esu sutikusi labai daug, todėl nesiimu vardinti, kad ko nors neužmirščiau. Noriu padėkoti visiems, kurie prisidėjo organizuojant šį jubiliejinį vakarą, nes jei ne Jūs, aš nebūčiau patyrusi šios svarbiausios šventės mano gyvenime. Nuoširdžiai dėkoju savo žiūrovams, kurie šį vakarą bus su manimi ir mano draugais. Aš dainavau, dainuoju ir dainuosiu Jums.

Visada Jūsų,

Birutė Petrikytė”

 

Jubiliejinis koncertas BIRUTĖ PETRIKYTĖ ir draugai - 50 metų scenoje

Gegužės 25 d. (šeštadienį) 18:00 val. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje

Bilietus platina - www.medusa.lt

 

Rodyti daugiau

Organizatorius

VšĮ "Šou Lyga"

PVM mokėtojo kodas: -

Įmonės kodas: 135281864

Aušros takas 10-3, LT - 44211, Kaunas

Banko sąsk.: LT15 4010 0425 0006 3368

AB LUMINOR bankas

SWIFT : AGBLLT2X

Medusa naujienos Facebook Messenger
registruokis ir visada pirmas sužinosi apie naujausius renginius ir vykdomas akcijas!
Gauk žinutes į Messenger, pirk bilietus tiesiai iš mūsų išmanaus roboto!