Š 2024-03-09, 18:00
Palangos koncertų salė, Palanga
Nuo 34.9 €
Pirkti
2024-03-09, 18:00
Šeštadienis

Palangos koncertų salė, Palanga

GYTIS PAŠKEVIČIUS | Palanga
Nuo 34.90 €

Pagrindinė renginio informacija

Durys atidaromos: 01:00 iki renginio pradžios

Renginio trukmė: 02:00

Pertrauka: NE

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Amžiaus cenzas: Nėra

Nuolaidos: Netaikomos

Vietos neįgaliesiems: Vietos yra skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims - sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje (vykstant į renginį prašome turėti neįgaliojo pažymėjimą)

Lydintiems neįgaliuosius: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju į renginį gali patekti tik vienas lydintysis asmuo

Bilietų grąžinimas: Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą !

Atsakomybė: Renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Bilietų kasos: Kasoje bilietus galite įsigyti - PALANGOS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRE (Vytauto g. 94, Palanga). Darbo laikas: I–V (8.00–18.00); VI (10.00–16.00); VII (10.00-15.00)

Bilietų kasos: „Žalgirio“ arenos kasa dirba I–V: 16.00–20.00 val.; renginių metu I–V: 16.00 val. – viena valanda po renginio pradžios; VI–VII: dvi valandos iki renginio pradžios – viena valanda po renginio pradžios

Ilgąjį kovo savaitgalį Palangoje – Gyčio Paškevičiaus geriausių dainų koncertas

Šventinį pavasario savaitgalį, kovo 9 d. Palangoje savo pasirodymą surengs vienas mylimiausių šalies dainininkų – Gytis Paškevičius. Laikui nepavaldžios dainos, kurias mes visi žinome atmintinai - „Šiam pasauly“, „Dalužė“, „Mano kraštas”, „Draugams“, o taip pat daugybė kitų geriausių kūrinių iš atlikėjo repertuaro skambės šeštadienį, kovo 9 d. jaukioje Palangos koncertų salėje.

https://youtu.be/P4hnn-MHXwo?t=149

Savo solinę karjerą pradėjęs 1991 m., Gytis Paškevičius yra ypatingas Lietuvos atlikėjas, kurio dainas žino ir mėgsta absoliučiai įvairaus amžiaus gerbėjai. Per daugiau kaip tris kūrybinės veiklos dešimtmečius dainų autorius ir atlikėjas yra išleidęs 16 albumų, jo kūriniai nuolat užkopdavo į aukščiausias radijo stočių grojaraščių eilutes, jis yra pelnęs ne vieną apdovanojimą. Dainininkas ne kartą yra surengęs savo koncertinius turus didžiausiuose Lietuvos miestuose, į kuriuos bilietai ištirpdavo vos pasirodę prekyboje. Ne išimtimi taps ir būsimas Gyčio koncertas Palangoje, tad kviečiame iš anksto pasirūpinti bilietais ir planuoti ilgąjį šventinį kovo 11-osios savaitgalį praleisti pajūryje.

https://youtu.be/W2nuCoA1WMI

Koncertas įvyks kovo 9 d. (šeštadienį) Palangos koncertų salėje

Bilietus platina - www.medusa.lt

Renginį organizuoja: MEDUSA CONCERT

Rodyti daugiau

Organizatorius

Medusa Concert UAB
Aušros tak. 10-3 Kaunas
info@medusaconcert.lt
Įmonės kodas: 135812959
PVM kodas LT358129515
Medusa naujienos Facebook Messenger
registruokis ir visada pirmas sužinosi apie naujausius renginius ir vykdomas akcijas!
Gauk žinutes į Messenger, pirk bilietus tiesiai iš mūsų išmanaus roboto!