Š 2023-03-25, 19:00
Žalgirio arena, Kaunas
Nuo 34.5 €
Pirkti
2023-03-25, 19:00
Šeštadienis

Žalgirio arena, Kaunas

HIPERBOLĖ in SYMPHONY
Nuo 34.50 €

Pagrindinė renginio informacija

Durys atidaromos: 01:30 iki renginio pradžios

Renginio trukmė: 2:00

Pertrauka: NE

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Amžiaus cenzas: Nėra

Nuolaidos: Netaikomos

Vietos neįgaliesiems: Vietos yra skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims - sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje. Neįgaliųjų vietas prašome rinktis 104-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje (vykstant į renginį prašome turėti neįgaliojo pažymėjimą)

Lydintiems neįgaliuosius: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju į renginį gali patekti tik vienas lydintysis asmuo

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams: AUDI klubo nariai gali įsigyti bilietus savo vietose nuo sausio 25 d. iki vasario 10 d. Vėliau bilietai patenka į viešą prekybą

AUDI ir RAMIRENT premium klubai: Vietas į klubus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Privilegijos: atskiras įėjimas į areną, atskira nemokama rūbine, atskiros lounge zonos ir barai

Bilietų grąžinimas: Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą !

Atsakomybė: Renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Kovo 25 d. Kaune skambės dainos, su kuriomis užaugome! Čia, pirmą kartą Lietuvos muzikos istorijoje, legendinės grupės „Hiperbolė“ dainos skambės didžiausioje šalies „Žalgirio“ arenoje! Bene populiariausia Lietuvos grupė „Hiperbolė“ kitąmet minės savo įkūrimo 50-metį, tad pagaliau atėjo laikas atiduoti duoklę muzikai, vertai didžiųjų arenų, ir išreikšti pagarbą grupei, kurios dainos lydėjo mus visą gyvenimą.

Šia proga rengiamas didysis šventinis koncertas „Hiperbolė In Symphony“, kuriame visų mūsų mylimos grupės kūriniai skambės taip įspūdingai, kaip niekada iki šiol dar neskambėjo. Scenoje matysime daugiau kaip 60 orkestro muzikantų, geriausių šalies instrumentalistų ir žymiausių solistų. Renginyje dalyvaus Kauno miesto simfoninis orkestras ir puokštė garsių Lietuvos dainininkų – Merūnas, Inga Valinskienė, Povilas Meškėla, Ona Kolobovaitė, Vladas Kovaliovas, Monika Marija, Egidijus Bavikinas, Ovidijus Vyšniauskas ir grupės „Hiperbolė“ legenda – Viktoras Prapras. Ritmo grupėje gros tikri Lietuvos scenos vilkai – Tomas Varnagiris (gitara), Andrius Daugirdas (boso gitara), Mindaugas Balčiūnas (klavišiniai) ir kiti aukščiausios klasės instrumentalistai, o taip pat jaunosios kartos atstovai – Paulius Burba („Multiks“), aktorius Kasparas Varanavičius bei pritariantieji vokalistai. Koncerte skambės nemirtinga „Hiperbolės“ klasika – geriausios per visą karjeros 50-metį sukurtos dainos – „Vandens ženklai“, „Sugrįžk“, „Kai nieko neturi“, „Tu grok“, „Išgalvotas gyvenimas“, „Pamiršk mane“, „Aš dar dainuosiu“ ir daug kitų puikių kūrinių, kuriuos ne vienas mūsų žinome mintinai. Renginį ves charizmatiškas Lietuvos muzikos istorijos guru – radijos laidų vedėjas ir muzikologas Darius Užkuraitis.

 

HIPERBOLĖ

Grupė „Hiperbolė“ susikūrė 1974 m. tuometiniame Vilniaus inžinieriniame statybos institute (dabar – VGTU) ir grodavo šokiuose. Repertuare skambėjo „The Beatles“, „Deep Purple“, „Nazareth”, „Bad Company”, „Uriah Heep” ir savo kūrybos dainos. Per kelis metus grupė tapo beprotiškai populiari, tačiau kolektyvo neaplenkė sovietinė cenzūra, ypač sustiprėjusi po Romo Kalantos susideginimo. Sava muzika galėjo skambėti tik neoficialiuose renginiuose priklausomai nuo valdžios atlaidumo. Muzikantai patys platino savo įrašus, kurie pasklido po Lietuvą ir tapo liaudies muzika.

1980 m. prasidėjo grupės aukso amžius – per keturis metus „Hiperbolė“ sugrojo daugiau kaip 300 koncertų, 1984 m. tapo Filharmonijos kolektyvu, tačiau tais pačiais metais, kaip ir kitos roko grupės, valdžios struktūrų buvo išformuota kaip kelianti grėsmę komunistinei santvarkai.

Vėliau „Hiperbolė“ buvo atsikūrusi 1991 m. ir 1996 m., išleido dar keturis studijinius albumus ir rengė turus, sutraukusius minias klausytojų. Deja, dėl įvairių priežasčių grupės veikla visgi buvo nutraukta.

Taigi dabar, artėjant „Hiperbolės“ jubiliejui, atėjo metas tinkamai įprasminti Lietuvos roko pionierių kūrybą ir išreikšti dėkingumą grupei, kurios muzika paliko bene ryškiausią pėdsaką mūsų muzikos istorijoje ir visų Lietuvos žmonių širdyse.

Koncertą organizuoja MEDUSA CONCERT - www.medusaconcert.lt

 

Rodyti daugiau

Organizatorius

Medusa Concert UAB
Aušros tak. 10-3 Kaunas
info@medusaconcert.lt
Įmonės kodas: 135812959
PVM kodas LT358129515
Medusa naujienos Facebook Messenger
registruokis ir visada pirmas sužinosi apie naujausius renginius ir vykdomas akcijas!
Gauk žinutes į Messenger, pirk bilietus tiesiai iš mūsų išmanaus roboto!