P 2022-10-31, 19:00
Žalgirio arena, Kaunas
Nuo 14 €
Pirkti
2022-10-31, 19:00
Pirmadienis

Žalgirio arena, Kaunas

Andrew Lloyd Webber REQUIEM
Nuo 14.00 €

Pagrindinė renginio informacija

Durys atidaromos: 01:30 iki renginio pradžios

Renginio trukmė: 01:30

Pertrauka: Ne

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Amžiaus cenzas: Nėra

Nuolaidos: Netaikomos

Vietos neįgaliesiems: Vietos skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims ir sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje

ANDREW LLOYD WEBBER REQUIEM

Kauno miesto simfoninis orkestras ir „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ spalio 31 d. Žalgirio arenoje kviečia į įspūdingą koncertą, kuriame skambės vieno žinomiausių šiuolaikinių kompozitorių Andrew Lloyd Webber prestižiniu „Grammy“ muzikos apdovanojimu įvertintas „Requiem“.

Kartu su Kauno miesto simfoniniu orkestru publika išvys gausų būrį žinomų atlikėjų, tarp kurių svarbiausiose koncertų ir operos teatrų scenose pasirodantis tenoras Edgaras Montvidas, Ukrainos nacionalinės operos solistė Kseniya Bakhritdinova-Kravchuk, galingu skambesiu pasižymintis Kauno valstybinis choras bei Kauno berniukų ir jaunuolių choras „Varpelis“, diskanto partiją atliks muzikiniuose projektuose išgarsėjęs jaunasis solistas Teodoras Lipčius.

A. L. Webber „Requiem“ premjera įvyko 1985 metais Niujorke, kur pagrindines solo partijas atliko Plácido Domingo bei Sarah Brightman. Daugybės populiarių miuziklų autoriui, tai buvo naujas iššūkis sukurti tradicinės klasikinės muzikos kūrinį. Šiame „Requiem“ susimaišo A. L. Webberio melodingas ir į populiariąją muziką orientuotas stilius su sudėtingesnėmis, įmantresnėmis ir kartais net griežtesnėmis formomis. 1986 m. A. L. Webber „Requiem“ laimėjo „Grammy“ apdovanojimą už geriausią šiuolaikinę klasikinę kompoziciją, o kūrinyje skambėjusi giesmė „Pie Jesu“ tapo pasauliniu hitu ir buvo įrašyta daugybės atlikėjų.

Rodyti daugiau

Organizatorius

Medusa Concert UAB
Aušros tak. 10-3 Kaunas
info@medusaconcert.lt
Įmonės kodas: 135812959
PVM kodas LT358129515
Medusa naujienos Facebook Messenger
registruokis ir visada pirmas sužinosi apie naujausius renginius ir vykdomas akcijas!
Gauk žinutes į Messenger, pirk bilietus tiesiai iš mūsų išmanaus roboto!