Š 2024-03-30, 18:00
S 2024-03-31, 18:00
A 2024-04-02, 19:00
Vilnius, Palanga, Kaunas
Nuo 29.9 €
Pirkti

2024-03-30, 18:00

Šeštadienis

Žalgirio arena, Kaunas

Nuo 29.90 €

2024-03-31, 18:00

Sekmadienis

Palangos koncertų salė, Palanga

Nuo 29.90 €

2024-04-02, 19:00

Antradienis

Compensa koncertų salė, Vilnius

Nuo 29.90 €

Pagrindinė renginio informacija

Durys atidaromos: 01:00 iki renginio pradžios

Renginio trukmė: 02:30

Pertrauka: TAIP

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

Amžiaus cenzas: Nėra

Nuolaidos: Netaikomos

Vietos neįgaliesiems: Vietos yra skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims - sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje (vykstant į renginį prašome turėti neįgaliojo pažymėjimą)

Lydintiems neįgaliuosius: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju į renginį gali patekti tik vienas lydintysis asmuo

Bilietų grąžinimas: Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą !

Atsakomybė: Renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Bilietų kasos: Kasoje bilietus galite įsigyti - PALANGOS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRE (Vytauto g. 94, Palanga). Darbo laikas: I–V (8.00–18.00); VI (10.00–16.00); VII (10.00-15.00)

Bilietų kasos: „Žalgirio“ arenos kasa dirba I–V: 16.00–20.00 val.; renginių metu I–V: 16.00 val. – viena valanda po renginio pradžios; VI–VII: dvi valandos iki renginio pradžios – viena valanda po renginio pradžios

Svarbi informacija

  • DĖMESIO !!! Perkantiems bilietą į šį koncertą dovanojame NEMOKAMĄ 1 mėn. DELFI Plius prenumeratą !

Lietuvoje viešės pasaulinio pripažinimo sulaukęs šou „Someone Like You – The Adele Songbook“

Per gražiausias pavasario šventes, šv. Velykų savaitgalį, Vilniaus, Kauno ir Palangos koncertų salės prisipildys geriausiais dainininkės Adele superhitais, kuriuos atliks britų „X Factor“ žvaigždė Katie Markham kartu su savo grupe iš Didžiosios Britanijos. Didelės sėkmės sulaukęs šou „Someone Like You – The Adele Songbook“ yra vienintelis oficialiai pripažintas bei geriausias pasaulyje Adeles tribute projektas. Koncertai vyks - kovo 30 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, kovo 31 d. Palangos koncertų salėje ir balandžio 2 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“.

Pasaulinė megažvaigždė Adele asmeniškai išrinko Katie Markham kaip tinkamiausią šiam šou ir kartą net buvo prisijungusi padainuoti kartu. Tuomet niekas negalėjo pagalvoti, kad šis įvykis išaugs į rimtą koncertinę programą, kuri sėkmingai gastroliuos visame pasaulyje.

Programa „Someone Like You – The Adele Songbook“ apima žinomiausias dainas iš visų keturių Adeles albumų - „19“, „21“, „25“ ir „30“. Publika išgirs daugybę apdovanojimų pelniusias kompozicijas „Someone Like You“, „Hello“, „When We Were Young“, „Skyfall“, o taip pat naujausius garsios atlikėjos hitus „Easy On Me“, „Oh My God“, „I Drink Wine“ ir kitus puikius kūrinius.

 

Someone Like You https://youtu.be/e4r_UKCGySQ

 

Katie Markham

Kaip ir daugelis vaikų, Katie nuo šešerių mėgo šokti ir dainuoti, o paaugus užsiėmė savo pomėgiu rimčiau ir baigė mokslus keliose muzikos bei šokio mokyklose. Nuo 15 metų ji tapo nuolatine įvairių talentų konkursų laimėtoja. 2013 m. Katie pateko į britų „X Factor“ finalą, o 2015 m. dainininkės Adeles prodiuseriai kreipėsi į talentingą merginą, pakviesdami ją į naują šou „Someone Like You - The Adele Songbook“, kuriame iš kelių pretendenčių pati Adele nusprendė, kad Katie yra geriausia. Kaip prisipažįsta pati Katie, ji buvo beprotiškai susijaudinusi: „... aš, be abejo, negalėjau net įsivaizduoti, kad vieną dieną ne tik atliksiu Adeles programą, tačiau net ir dalinsiuos viena scena su savo dievaite“.

„Katie Markham tiesiog nuostabi. Ji stulbinamai panaši į pasaulinę superžvaigždę ne tik išvaizda, bet ir balsu. Iki šiol aš buvau tikras, kad niekada nesutiksiu nieko, kas galėtų prilygti Adelei savo balso diapazonu. Rekomenduoju apsilankyti šiame koncerte šimtu procentų. Juo labiau, kai Jūs turite pačios Adeles rekomendaciją ir žinote, kad tapsite išties neeilinio šou žiūrovu“, - tokią jaudinančią recenziją parašė thelivereview.co.uk kritikas po apsilankymo koncerte.

Neabejotinai, „Someone Like You – The Adele Songbook“ – tai šou kurį turi pamatyti kiekvienas tikras garsios Adeles gerbėjas!

Koncertai vyks:

Kovo 30 d. – Kauno „Žalgirio“ arenoje

Kovo 31 d. – Palangos koncertų salėje

Balandžio 2 d. – Vilniaus koncertų salėje „Compensa“

 

Bilietai:  www.medusa.lt

Renginius organizuoja Medusa Concert

Rodyti daugiau

Organizatorius

Medusa Concert UAB
Aušros tak. 10-3 Kaunas
info@medusaconcert.lt
Įmonės kodas: 135812959
PVM kodas LT358129515
Medusa naujienos Facebook Messenger
registruokis ir visada pirmas sužinosi apie naujausius renginius ir vykdomas akcijas!
Gauk žinutes į Messenger, pirk bilietus tiesiai iš mūsų išmanaus roboto!