K 2023-05-25, 20:00
Žalgirio arena, Kaunas
Nuo 39.5 €
Pirkti
2023-05-25, 20:00
Ketvirtadienis

Žalgirio arena, Kaunas

KOVACS
Nuo 39.50 €

Pagrindinė renginio informacija

Kasos: „Žalgirio“ arenos kasa dirba I–V: 16.00–20.00 val.; renginių metu I–V: 16.00 val. – viena valanda po renginio pradžios; VI–VII: dvi valandos iki renginio pradžios – viena valanda po renginio pradžios

Durys atidaromos: 01:30 iki renginio pradžios

Renginio trukmė: 2:00

Pertrauka: NE

Amžiaus cenzas: Nėra

Nuolaidos: Netaikomos

Vietos neįgaliesiems: Vietos yra skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims - sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje. Neįgaliųjų vietas prašome rinktis 104-107 ir 112-113 sektorių 18 eilėje (vykstant į renginį prašome turėti neįgaliojo pažymėjimą)

Lydintiems neįgaliuosius: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju į renginį gali patekti tik vienas lydintysis asmuo

Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams: AUDI klubo nariai gali įsigyti bilietus savo vietose nuo vasario 13 d. iki vasario 28 d. Vėliau bilietai patenka į viešą prekybą

AUDI ir RAMIRENT premium klubai: Vietas į klubus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Privilegijos: atskiras įėjimas į areną, atskira nemokama rūbine, atskiros lounge zonos ir barai

Bilietų grąžinimas: Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui arba nukėlus renginio datą !

Atsakomybė: Renginio organizatorius prisiima visą atsakomybę susijusią su renginio organizavimu ir jo kokybe. Bilietų platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Svarbi informacija

  • Bilietai prekyboje nuo 2022 02 13, 10:00

Ieškantiems kažko naujo, modernaus ir stilingo!

Europos širdis užkariavusi Nyderlandų soul atlikėja Kovacs koncertuos Kaune

Gegužės 25 d. Kaune savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs pasaulio soul muzikos stebuklu tituluojama Nyderlandų atlikėja Kovacs. Išskirtinės išvaizdos dainininkė, garsėjanti savita kūryba ir unikaliu stiliaus pojūčiu, yra ne tik užkariavusi muzikos gurmanų širdis, bet ir tapusi tikru šiuolaikinės kultūros fenomenu. Talentinga jaunosios kartos atstovė Kaune pristatys savo trečiąjį studijinį albumą „Child Of Sin“, kuris pasirodė vos prieš mėnesį, tačiau jau spėjo pelnyti puikius kritikų vertinimus.

KOVACS

Sharon Kovacs (toks tikrasis dainininkės vardas) gimė 1990 m. Eindhovene, Nyderlanduose. Ji išmoko dainuoti anksčiau nei kalbėti, o rimtai susidomėjo muzika paauglystėje. Baigusi mokyklą, Sharon dalyvaudavo atviro mikrofono vakarėliuose baruose, kur pati dirbo padavėja. Ji greit tapo vietos žvaigžde ir įstojo į Eindhoveno „Rock City“ institutą, kur ją priėmė vos po dviejų dainų perklausos. Tačiau mokytojai ir patys nežinojo, ką daryti su tokiu ekspresyviu vokalu – jis pasirodė pernelyg karštas ir aistringas subtiliam olandų būdui. Bet mergina nepaisė jokių standartų ir drąsiai ėjo savo keliu, semdamasi įkvėpimo iš tokių muzikos dievaičių kaip Betty Davis, Etta James, Tina Turner, Nina Simone ir Billie Holliday.

2014 m. Kovacs įrašė savo pirmąjį EP „My Love“, padedant garsiam muzikos prodiuseriui Oscarui Hollemanui. Iš dalies Kuboje įrašytas darbas tango noir stiliuje greitai tapo Europos hitu ir atsidūrė radijo grojaraščių aukštumose.

My Love - https://www.youtube.com/watch?v=CR6M_sqTVqE

2015 m. atėjo metas ir debiutiniam albumui – „Shades of Black“. Albumas pakerėjo klausytojus ir pateko į topus 36 šalyse, į dešimtuką Vokietijoje ir užėmė pirmąją vietą dainininkės tėvynėje - Nyderlanduose. Daugiau kaip 60 mln. YouTube peržiūrų, sutartis su „Viva Paris“ modelių agentūra, daugybė apdovanojimų ir galimybė koncertuoti prieš Robbie Williams pasirodymą – visa tai yra Kovacs. Talentinga muzikos diva taip pat laimėjo prestižinį EBBA apdovanojimą ir koncertavo tokiuose festivaliuose kaip „Rock am Ring“, „Glastonbury“, „Sziget“ ir kituose.

Antrasis Kovacs albumas „Cheap Smell“ (2018) buvo vienas atviriausių ir nuoširdžiausių soul albumų per dešimtmetį, pavadintas jos paskutinės (iki solo karjeros pradžios) grupės vardu ir skirtas atrasti teigiamų dalykų sunkiausiose gyvenimo situacijose.

Cheap Smell - https://www.youtube.com/watch?v=REk6SAlanuQ

Trečiasis ir naujausias Kovacs albumas „Child Of Sin“ („Nuodėmės vaikas“) pasirodė 2023 m. sausio 13 d. Albumo bendraautorius ir prodiuseris - Jonathan Quarmby, anksčiau dirbęs su su Jamesu Morrisonu, Mika, Nancy Sinatra, „The Pretenders“ ir kitomis garsiomis grupėmis. Albumo titulinė daina – duetas su „Rammstein“ lyderiu Tillu Lindemannu. Apie savo naujausią darbą Kovacs atsiliepia taip: „Mano trečiasis albumas yra kulminacija visko, ko išmokau per pastaruosius kelerius metus. Aš surinkau visas savo praeities kaukes ir bandžiau jas pavaizduoti šiame darbe. Pasąmonėje tai buvo labai simboliška, nes kuriant šį albumą visos mano pačios kaukės tiesiog ėmė ir išnyko. „Nuodėmės vaikas“ yra tai, kas aš esu. Kovacs. Šimtu procentų natūrali ir atvira“.

Child Of Sin - https://www.youtube.com/watch?v=Oh-snpJvmKY

Kovacs koncertas - gegužės 25 d. (ketvirtadienį) - Kauno „Žalgirio“ arenoje

Bilietus platina:  www.medusa.lt

Koncertą organizuoja MEDUSA CONCERT

Rodyti daugiau

Organizatorius

Medusa Concert UAB
Aušros tak. 10-3 Kaunas
info@medusaconcert.lt
Įmonės kodas: 135812959
PVM kodas LT358129515
Medusa naujienos Facebook Messenger
registruokis ir visada pirmas sužinosi apie naujausius renginius ir vykdomas akcijas!
Gauk žinutes į Messenger, pirk bilietus tiesiai iš mūsų išmanaus roboto!